(Українська) Інформаційний лист про можливість співпраці з Варшавський університетом в програмі Горизонт 2020

Шановні колеги!

Науково-дослідна частина Університету встановила наукові зв’язки з Варшавським університетом, який пропонує подати спільну заявку для участі у програмі Горизонт 2020 в проектах за напрямком Дії Марії Склодовської-Кюрі на індивідуальні стипендії (MSCA-IF-2017).

Пропозиція спрямована на підтримку перспективного індивідуума, досвідчених дослідників з будь-якої точки світу, тобто дослідників, які мають докторський ступінь або мають щонайменше чотири роки (повний робочий день) дослідження на час закінчення терміну подачі заявки – для виклику до 14.09.2017 року.

Грант надає допомогу для покриття ваших витрат на проживання, поїздки та сім’ю. Грант надається вашою організацією, як правило, університетом, дослідницьким центром або компанією в Європі, яка являється на момент спільної подачі заявки Вашим host institution.

Більш детально ознайомитися з інформацією про університет та умовами і перспективами спільної участі з Варшавським університетом в програмі Горизонт 2020 за напрямком MSCA-IF-2017 можна в Додаток 1.

Сайт Варшавського університету – http://en.uw.edu.pl.

Контактна особа – керівник НКП «Дії Марії Склодовської-Кюрі» Ушаков Микола Володимирович (тел. 239-31-73, вн. 31-73, n.v.ushakov@gmail.com ).

З повагою, НКП

(Українська) Інформаційний лист про можливість співпраці з Гранадським університетом в програмі Горизонт 2020

Шановні колеги!

Гранадський Університет (Іспанія), в рамках програми Горизонт 2020 оголошує конкурс на 10 стипендіальних місць за напрямком Дії Марії Склодовської-Кюрі Співфінансування регіональних, національних та міжнародних програм (MSCA COFUND) програми Athenea3i Research Fellowship, тривалістю 36 місяців.

Athenea3i – програма стипендій на проведення досліджень, спрямована на залучення талановитих дослідників до Університету Гранади (UGR), з метою розвитку своєї наукової кар’єри за допомогою міжнародних, міждисциплінарних та міжгалузевих можливостей. Ця інноваційна стипендіальна програма пропонує досвідченим дослідникам чудову можливість розвивати нові навички та компетенції, збагачені персональним та новаторським планом наставництва. Athenea3i також включає дослідницькі періоди в деяких найбільш відомих та видатних установах по всьому світі, а також додаткове відрядження в регіональних, національних та міжнародних компаніях.

Кандидати можуть вільно вибирати свою тематику досліджень у всіх академічних сферах: екології та хімії, економічних наук, соціальних та гуманітарних наук, інформатики та інженерії, наук про життя, фізики та математики.

Заявки на конкурс приймаються до 29 вересня 2017 року.

Детальніше ознайомитися з умовами конкурс – Додаток 1.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням: Https://athenea3i.ugr.es/.

Сайт Гранадського університету – http://www.ugr.es.

Контактна особа – керівник НКП «Дії Марії Склодовської-Кюрі» Ушаков Микола Володимирович (тел. 239-31-73, вн. 31-73, n.v.ushakov@gmail.com ).

З повагою, НКП

(Українська) Університет у ShanghaiRanking Global Ranking of Academic Subjects

Вельмишановна університетська спільното!

Із приємністю повідомляємо Вам про те, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка вперше представив Україну у ShanghaiRanking Global Ranking of Academic Subjects (GRAS) 2017 від компанії ShanghaiRanking Consultancy – відомої укладанням одного з найвпливовіших рейтингів університетів світу Academic Ranking of World Universities (відомого під назвою «Шанхайський рейтинг»). Університет посів 401-500 позицію у науковій дисципліні – математика (природничі науки) http://www.shanghairanking.com/Shanghairanking-Subject-Rankings/mathematics.html.

ShanghaiRanking Global Ranking of Academic Subjects укладається з 2009 року. Найновіша редакція містить рейтинги університетів у 52 наукових дисциплінах у галузях природничих наук, техніки, наук про життя, медичних наук та суспільних наук. Усього було оцінено понад 4000 університетів з 80 країн світу, з них до рейтингу увійшли близько 1400.

Найкращі установи обирались за п’ятьма показниками: продуктивність наукової діяльності (кількість статей написаних протягом 2011-2015 рр.), якість досліджень (на основі показників нормалізованого індексу цитування), масштаби міжнародного співробітництва (кількість публікацій у співавторстві з іноземними колегами за 2011-2015 рр.), кількість публікацій у найкращих журналах та наявність високих академічних нагород у представників університету. Наукометричні показники обраховувались за даними баз Web of Science та InCites від Clarivate Analytics.

Традиційно лідирують у рейтингу університети Сполучених Штатів. Вони зайняли 32 найвищих позиції у 52 наукових дисциплінах. 8 найвищих позицій посіли установи з Китаю та 5 – з Нідерландів. Найуспішнішою установою виявився Гарвардський університет, який отримав 15 найвищих позицій, з яких 7 – з суспільних наук, 4 – з медичних наук. Massachusetts Institute of Technology (MIT) лідирує у 5 наукових спеціальностях, з яких 4 – інженерні дисципліни.

Також вперше в цьому році представити свою країну у рейтингу вдалося Білоруському державному університету, який посів 401-500 позицію у науковій дисципліні – фізика (природничі науки).

Щиро вітаємо університет та його представників, які працюють у галузі математики, та очікуємо на подальші звершення в інших дисциплінах. Нагадуємо, що Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича регулярно відслідковує та аналізує позиції університету в авторитетних світових рейтингах вищих навчальних закладів з метою аналізу його місця у світовому академічному співтоваристві для оцінювання реального стану речей в рамках стратегічного розвитку Університету.

(Українська) Зміни до положення про конкурс проектів молодих учених

Шановні колеги!

Наказ про зміни до положення про конкурс проектів молодих учених заюстовано та передано на систематизацію на сайт ВР. Нова редакція набуде чинності після опублікування 23-го червня.

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0655-17

(Українська) ДРУГА ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІТНЯ ШКОЛА З ПСИХОЛОГІЇ “НАЦІОНАЛЬНІ НАУКОВІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ”

Шановні докторанти, аспіранти, магістранти, бакалаври та молоді науковці!

Запрошуємо Вас до участі

У ДРУГІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ЛІТНІЙ ШКОЛІ З ПСИХОЛОГІЇ

“НАЦІОНАЛЬНІ НАУКОВІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ”

Дати проведення: 3-7 липня 2017 р.
Місце проведення:/b> м. Одеса, берег Чорного моря (база відпочинку ОНУ імені І.І.Мечникова “Чорноморка”)

Мета проведення школи: зосередити увагу молодих науковців країни на історичному доробку вітчизняної психології та досягненнях її сучасних наукових шкіл як невід’ємних джерелах формування єдиного дискурсу української психологічної науки.

Програма школи передбачає:

  1. лекції-презентації та майстер-класи відомих вітчизняних психологів – фундаторів авторських наукових психологічних шкіл України, обговорення методологічних та методичних проблем сучасної психологічної науки;
  2. конкурс бакалаврських та магістерських робіт учасників школи;
  3. методологічний семінар для докторантів та аспірантів-учасників;
  4. круглий стіл “Науково-історична ідентичність вітчизняної психології”;
  5. культурно-розважальні заходи (екскурсії до музею Рідкісної книги Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І.Мечникова, інших визначних місць м. Одеси).

Оплата:
500 грн. реєстраційний збір
365 грн. /1 день (проживання, триразове харчування)

Форма заявки:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaKN9xnrXuPJRtu45F44xGcl1-g7umkTqRDOwjAAZwkIQ0Ew/viewform?c=0&w=1