(Українська) Семінар Академії ДТЕК “Індивідуальний план розвитку”

17 травня 2017 року о 14.00 в ауд №31 приміщення Наукової бібліотеки ім. М.Максимовича (вулиця Володимирська, 58) в рамках співробітництва КНУ та Академії ДТЕК відбудеться перший семінар з курсу семінарів з менеджменту.

Мета проведення семінарів: підвищення обізнаності молоді в тому:

 • що таке комерційні компанії;
 • що таке керівний та лідерський потенціал компанії;
 • що таке корпоративні цінності;
 • як компанії створюють умови для розвитку своїх співробітників.

Робота професійних коучерів буде спрямована на ознайомлення сучасної молоді з новими концепціями розвитку власного професійного іміджу та особливостями професійного менеджменту при влаштуванні на роботу після закінчення Університету. Також студенти, аспіранти та молоді вчені зможуть познайомитися та більше дізнатися про нові напрямки розвитку енергетики в Україні та технології, які використовуються для цього розвитку та вдосконалення технологій.

Спікер: директор академії ДТЕК Бондаренко Євген Ігорович

Організатори: Науково-дослідна частина Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Академія ДТЕК

Час і місце проведення: 17 травня 2017 року о 14.00, ауд № 31 Наукова бібліотека ім. М.Максимовича (вулиця Володимирська, 58).

Посилання на google-форму реєстрації на семінар: https://drive.google.com/open?id=1FcU7V9uV5PfLv2imLo2AAB5OIGF3E1wfSwPx2ifRCQs

(Українська) Тестовий доступ до електронних журналів від міжнародної компанії DeGruyter

З 19 квітня по 30 червня 2017 р. Наукова бібліотека ім. М. Максимовича, в рамках співпраці з консорціумом ElibUkr, пропонує Вам скористатись тестовим доступом до електронних журналів від міжнародної компанії
DeGruyter.

Доступ відбувається за посиланням https://www.degruyter.com/browse?type_0=journals

База «Journals/Yearbooks – De Gruyter Publishers» містить:

 • понад 900 журналів, з них – 507 відкритого доступу;
 • понад 730 журналів англійською мовою;
 • 158 видань індексуються у Web of Science та мають імпакт-фактор.

Тематично журнальна база охоплює: мистецтво, історію, археологію, філософію, біологію, хімію, лінгвістику, літературу, математику, фізику, а також право та медицину.

Умови користування:

 1. жодним чином електронні та друковані копії, доступні через бази, не можуть бути використані з комерційною метою;
 2. користувачам заборонено системно завантажувати цілі журнали, або окремі їх випуски;
 3. заборонено копіювання баз та будь-яких їх частин/колекцій програмами автоматичного скачування.

Доступ до баз надається лише з локальної мережі університету!

(Українська) Зустріч молодих вчених з президеном німецького фонду DFG

25 квітня 2017 року з 11:30 до 12:30 у приміщені Червоного корпусу університету відбулась зустріч Президента Німецького науково-дослідного товариства (DFG) професора Петера Штрошнайдера із представниками Рад молодих вчених МОН України, НАН України та провідних ВНЗ України, зокрема – КНУ ім. Т. Шевченка, КПІ імені І. Сікорського, НАУ, ДонНУ імені Василя Стуса (м. Вінниця) та НПУ ім. М. Драгоманова. На зустрічі також були присутні представники посольства Німеччини в Україні, науково-дослідної частини (НДЧ), відділу міжнародного співробітництва нашого Університету, та представник МОН України.

Президент DFG відвідав Україну в рамках заходів DFG щодо створення сприятливих умов для співробітництва наукових груп України та Німеччини. Модератором зустрічі виступила голова РМВ нашого Університету, член президії РМВ МОН України, д.б.н. Толстанова Г.М.

Зустріч пройшла у форматі питання-відповідь. Найбільшу увагу було зосереджено на питаннях можливостей поновлення білатеральних німецько-українських проектів; планів DFG щодо розширення програми академічної мобільності; існуючих у Німеччині спеціальних програм для молодих вчених із ВНЗ, переміщених зі сходу України. Також обговорювався досвід німецьких колег в організації експертизи наукових проектів, створенні відповідної системи оцінювання, а також практика використання наукометричних показників в оцінюванні наукових проектів з різних галузей науки, зокрема соціогуманітарних.

Відповідаючи на запитання молодих вчених, професор Штрошнайдер серед іншого зазначив, що найактуальнішою тенденцією в розвитку системи управління фінансуванням наукових досліджень у Німеччині наразі є виявлення потужних наукових колективів, лідери яких користуються беззаперечною довірою у науковому співтоваристві та надання їм достатнього фінансування разом із максимальною автономністю й свободою у плануванні роботи групи, постановці та подальшій зміні цілей та задач дослідження тощо. Досвід німецьких колег поза сумнівом може допомогти України у створенні новітньої системи забезпечення наукового прогресу в нашій Державі та в імплементації положень нового Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”.

(Українська) Вебінар на тему «Що робити гуманітаріям з Web of Science?»

Шановні колеги!

Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича рекомендує Вам взяти участь у вебінарі на тему «Що робити гуманітаріям з Web of Science?», який проведе спеціаліст з навчання клієнтів Clarivate Analytics Ірина Тихонкова у рамках проекту «ТОРНАДО» від Консорціуму e-VERUM.

Початок вебінару: 7 квітня 2017 р., 10:00
Зміст:

 • Що може знайти гуманітарій в Web of Science?
 • Якими мовами є публікації?
 • Хто вивчає українську історію, філологію, культуру?
 • Як знайти видання для публікації?

Участь у вебінарі безкоштовна, необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/B2oRRS

(Українська) Програма академічної майстерності “Школа академічного письма: від теорії до практики”

Шановні колеги!

Команда Громадської організації “Освітні тренди” ініціює продовження міжнародної інноваційної навчально-тренінгової програми академічної майстерності “Школа академічного письма: від теорії до практики”. Проект
спрямований на підвищення професійних компетентностей в сфері академічного письма з особливим акцентом на практичній складовій для всіх, хто намагається якісно змінювати вищу освіту в Україні.

Цільова аудиторія – викладачі ВНЗ, науковці та всі зацікавлені особи, які бажають покращити навики академічного письма та свою професійну майстерність. Навчання в школі триватиме протягом трьох днів (26-28 травня
2017 року) і буде поєднувати в собі інтерактивні лекції, майстер-класи, практичні кейси і творчі завдання.

Детальніша інформація за посиланням.