Business negotiation without mistakes + business meeting game

Запрошуємо молодих вчених на черговий цікавий захід від California in UKraine !!! 23 серпня 2016 р. о 18.30

Немає такого бізнесу, де не доводилося б вести переговори. Хочете навчитися завжди досягати свого? не робити помилок і отримувати максимальний результат в переговорах? Тоді чекаємо Вас у @California in UKraine 23-го серпня на майстер-класі про переговори.

На майстер-класі ви дізнаєтесь:

  • Як правильно вести переговори про товарний кредит і знижки?
  • Як надавати знижки клієнтам і залишатися з ними в хороших відносинах?
  • І головне – про помилки, які заважають ефективно вести переговори.

Тільки реальні кейси з особистого досвіду спікера!

А на початку зустрічі вас чекають бізнес-знайомства.
Бізнес-знайомства – це авторський унікальний формат від Академії Підприємця, який дозволяє в коротких часових рамках якісно представити себе і отримати інформацію про інших учасників. Абсолютно всі присутні обмінюються контактами між собою, при цьому витрачаючи в кілька разів менше часу і зусиль ніж при класичному спід-дейтингу. Обов’язково візьміть візитки!

Про нашого спікера:

Олексій Перекрестов – бізнес-тренер, консультант, коуч. Він має досвід роботи в українських, російських та європейських торгових і виро бничих компаніях більше 20 років, є фахівцем в побудові та управлінні відділами продажів з річним оборотом до 14,5 млрд. Олексій співзасновник декількох компаній; контрактний експерт ООН в області соціального маркетингу; кращий Національний менеджер з продажу B2B в 2005 році; експерт з ведення переговорів з досвідом отримання товарного кредиту в КНР.

Реєстрація за посиланням.