Дні науки 2015. Осінь

Шановні друзі!

Започаткований у 2013 році, всього декількома молодими вченими НАН України, проект “Дні Науки” набирає обертів. Навесні 2015 року в ньому взяли участь більше сотні науковців і викладачів з більш ніж 50 академічних та університетських установ Києва, Львова, Харкова. І це не дивно: адже кожен науковець хоче, щоб про результати його роботи дізналося українське суспільство, зрозуміло важливість його непростої роботи. Тисячі відвідувачів “Днів Науки” вже знають, що в Україні є наука Світового рівня, а ще десятки тисяч чекають на нові заходи у листопаді цього року. Координатори “Днів Науки” розробили анкету, щоб зробити цей захід зручним для відвідувачів та корисним і приємним для науковців.

  • Якщо Вам є, що розповісти про Ваші дослідження, заповніть анкету.
  • Якщо Ви можете продемонструвати видовищний дослід чи круту наукову установку – напишіть про це в анкеті.
  • Якщо Ви на “короткій нозі” з дирекцією Вашої установи, кафедри, університету (а може й сам ректор/директор?), і можете зорганізувати цілий заклад або його підрозділ для участі у “Днях Науки” – негайно заповніть анкету!
  • Якщо ж Ви впевнені, що у Вас немає жодних можливостей чи талантів, а Ви – скромний, тихий і сором’язливий молодий учений чи студент, ми запрошуємо Вас особисто заповнити анкету як волонтера.

Ви познайомитесь з класними молодими науковцями, навчитесь розповідати про свої дослідження цікаво, дізнаєтесь багато нового з різних галузей науки. А якщо Ви не заповните анкету та не візьмете участь у нашому проекті – що ж, “Дні Науки. 2015. Осінь” відбудуться без Вас. І Ви дізнаєтесь, як чудово там було лише з розповідей колег і друзів, які вже заповнюють анкету).

Для участі потрібно заповнити анкету goo.gl/cnAEBu до 30 вересня!

З приводу будь-яких питань пишіть:

Гончаров Сергій (sergei_goncharov@bigmir.net) або телефонуйте 0935150182

Детальніше про проект
http://dni-nauky.in.ua

З найкращими побажанянми,

Олександр Скороход
Голова РМД ІМБГ НАН України
Голова РМВ Відділення БФМБ НАН України
Голова РМВ НАН України
rmd@imbg.org.ua