Інформація Посольства Франції в Україні про деякі з подій французько-українського співробітництва.

  1. Відкрито конкурс стипендій уряду Франції, для навчання за магістерськими та аспірантськими програми: http://institutfrancais-ukraine.com/ua/etudier/bourses/BGF Остання дата подання документів 15 березня.
  2. Конкурс французько-українських наукових проектів “Дніпро”.
    Новий конкурс “Дніпро” має бути відкрито у квітні цього року для здійснення спільних проектів в 2017-2018 роках. Слідкуйте за новинами на сайті МОН та Кампус Франс.
  3. Для всіх охочих відвідати Францію з метою вивчення мови чи ознайомлення з культурою розроблено новий додаток для мобільних телефонів France Immersion: http://www.campusfrance.org/en/report/immersion-france.
  4. Зміни в процедурі отримання студентської візи. Від тепер список документів для отримання студентської довгострокової візи спрощено, ця інформація, ще не фігурує на сайті Посольства, але студенти більше не мають готувати такі документи: свідоцтво про народженння з апостелем,
    довідка про несудимість з апостелем.
  5. Короткострокова наукова віза. Шановні колеги просимо звернути Вашу увагу, що при подачі на шенгенську візу, мета подорожі наукова діяльність, ви маєте надавати convention d’accueil, а також термін строку дії візи буде обмежений дією даного договору (convention), якщо ж ви хочете отримати шенгенську візу багаторазового в’їзду, доцільніше подавати документи на отримання короткострокової службової візи, але в такому випадку в офіційному запрошенні мова не може йти про здійснення наукової діяльності, а скоріше про проведення спільних зустрічей і т.д.