Конкурс проектів науково-дослідних робіт у категорії «Проекти молодих вчених», що працюють у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Шановні колеги!

Оголошено наступний тур конкурсу проектів науково-дослідних робіт у категорії «Проекти молодих вчених», що працюють у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. На першому етапі було зареєстровано 24 проекти молодих вчених, тепер час заповнити весь запит.

Умови конкурсу проектів науково-дослідних робіт у категорії «Проекти молодих вчених», що працюють у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

  1. До участі у конкурсі допускаються галузеві та міждисциплінарні проекти НДР.
  2. Керівником є викладач/докторант/науковий співробітник, який працює в Університеті:
    • кандидати наук, віком до 35 років;
    • докторанти та доктори наук, віком до 40 років.
  3. Виконавцями проекту можуть бути студенти, аспіранти, спеціалісти, наукові співробітники, викладачі віком до 35 років.
  4. Проект подається терміном на 2 роки (2016-2017 рр.) (Шановні молоді вчені, хто в першому турі подавав проект на 1 рік, а таких 9 проектів, – ваші проекти потрібно розширити і подати на 2 роки (відповідно, граничний розмір фінансування збільшується до 400 тис. грн./2 роки, будь ласка в ПФВ додатково потрібно зробити кошторис на 2-ий рік).
  5. Розмір фінансування до 200 тис. грн./1 рік.

НЕОБХІДНО до 3 липня:

  1. Підготувати проект згідно форм затверджених МОН України. Для завантаження форми запитів перейдіть за посиланням http://science.univ.kiev.ua/research/theme/konkurs-tem-2015/

    При заповнені форми, будь ласка виконуйте уважно всі інструкції, тобто, якщо пункт ділиться на підпункти (3.1; 3.2 тощо), потрібно окремо заповнювати кожен підпункт. При заповнені очікуваних результатів, в саме скільки статей і в журналах якого рівня плануєте публікувати – пишіть реальні цифри. Також дотримуйтесь вимог до граничних розмірів тексту у підпунктах, при внесенні проектів в електрону систему, надлишковий текст втрачається.

  2. Весь пакет документів подається в НДЧ Університету (Самойленко Леонід Павлович чи Таісія Григорівна – ви з ними контактували при подачі проекту на першому етапі). Проект повинен бути підписаний керівником проекту, а також деканом/директором.
  3. Після 3 липня, проекти будуть розглядатися на науково-експертній раді Університету. Ті проекти, що пройдуть цей етап, будуть до 1 вересня направлені на розгляд в МОН України.

З питаннями можна звертатись до т.в.о. Голови РМВ Петруняка Василя Дмитровича або в НДЧ Університету.