Культурний фестиваль «Історичне коло»

«Історія, що єднає»

15 травня 2015 року у Парку імені Тараса Шевченка, (що розташований навпроти головного корпусу Київського університету імені Тараса Шевченка, по вул. Володимирській, 60) відбудеться унікальна подія не лише для Києва, але й для всієї країни – благодійний культурний фестиваль «Історичне коло».

Вперше у вітчизняній практиці науковці історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та видавці історичної книги об’єднуються для відкритої дискусїї та налогодження плідної співпраці.
Організатори заходу: історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

Ідея фестивалю «Історичне коло» – об’єднати в одному творчому колі українських істориків, видавців, авторів, культурних діячів, – усіх, хто цікавиться та працює в царині вивчення історії, для популяризації та донесення відчуття та знання власної історії до більш широких верств населення. «Історичне коло» покликане зробити історію цікавою для пересічного громадянина, істориків ближчими до народу, а історичну книгу самодостатньою. Вся сила «Історичного кола» спрямована на народження позицій та думок, які у загальному державному масштабі формуватимуть історію, що об’єднає країну та створить привабливий імідж країни на міжнародному рівні. Місце проведення «Історичного кола» досить символічне. Київський національний університет імені Тараса Шевченка завжди був та й є зараз осередком прогресивної думки та культури. А загальновідома та комфортна локація у Парку імені Тараса Шевченка повністю відповідає ідеям та цілям фестивалю «Історичне коло».

«Історичне коло» – це унікальна культурна подія, яка поєднує в собі:

  • виставку–ярмарок історичної літератури та оригінальних етно виробів народних майстрів;
  • відкритий презентаційний майданчик, на якому відбуватимуться зустрічі з видатними науковцями історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та дискусії у форматі «історики-видавці-відвідувачі»;
  • алею музеїв;
  • збір нових та майже нових книжок для акції «Читай на здоров’я!» – усі бажаючі зможуть принести з собою чи придбати під час фестивалю книжки та передати їх на книжкову благодійність;
  • майстер-класи з народної творчості;
  • виступи фольклорних музичних колективів.

Фестиваль працюватиме 15 травня 2015 року з 10 до 20 години.

Офіційне відкриття – 15 травня 2015 року о 12 годині.