МОН розпочинає конкурс науково-технічних проектів – Освіта.UA

МОН розпочинає конкурс науково-технічних проектів

Міністерство освіти і науки оголосило про проведення конкурсного відбору науково-технічних проектів з метою формування державного замовлення на науково-технічну продукцію. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Квітом.

Метою проведення конкурсу є відбір науково-технічних проектів, спрямованих на одержання конкретних прикладних результатів, що забезпечать: зміцнення національної безпеки, створення принципово нових або удосконалення існуючих технологій, засобів виробництва, матеріалів, прискорення технологічного оновлення реального сектору економіки, ресурсоенергозбереження, а також сприяння збільшенню обсягів виробництва і розширенню ринків збуту вітчизняних конкурентоспроможних та імпортозамінних товарів і послуг.

Учасниками конкурсу можуть бути підприємства, установи і організації незалежно від форм власності, які мають відповідний кадровий, науковий та науково-технічний потенціал та матеріально-технічну базу.

До розгляду прийматимуться проекти, які відповідатимуть пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки, зокрема: інформаційні та комунікаційні технології; енергетика та енергоефективність; раціональне природокористування; науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань; нові речовини і матеріали.

Організаційно-методичне та науково-експертне забезпечення проведення конкурсу здійснюватимуть департамент науково-технічного розвитку МОН, Науково-технічна рада МОН з питань формування та виконання держзамовлення на науково-технічну продукцію, а також секції Ради за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки.

Строк подання запитів на участь у Конкурсі з 17 листопада по 17 грудня 2014 року. Документи для участі в Конкурсі можуть бути відправлені поштою або подані особисто.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсу: (044)287-89-23, (044) 287-89-24, (044) 287-89-25, (044) 287-89-26, (044)287-82-30.

Виконання проектів розпочнеться у 2015 році за рахунок загального фонду державного бюджету.