Науковий семінар «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВА У КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ»

Постійно діючий науковий семінар «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВА У КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ»

Центр німецького права та Рада молодих вчених юридичного факультету запрошують студентів, аспірантів, викладачів, науковців та практичних працівників до участі у роботі постійно діючого наукового семінару «Сучасні виклики українського права у контексті європейської інтеграції».

Мета семінару – створення платформи для публічного обговорення проблем у сфері правотворення та державотворення та шляхів їх вирішення, що має сприяти адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Тези доповіді мають містити у собі інформацію про існуючу проблему (проблеми), що має місце у сфері українського права, а також конкретні авторські пропозиції щодо її розв’язання у контексті європейської інтеграції України.

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. 239.

За результатами роботи семінару редакційною колегією кожні шість місяців будуть визначатись автори кращих тез, які зможуть безкоштовно опублікувати наукову статтю у електронному фаховому виданні “Журнал східноєвропейського права”. Для кращих авторів-студентів передбачено грошову премію.
Детальну інформацію про семінар та вимоги до тез доповідей можна отримати на сайті Центру німецького права http://zdr.knu.ua/ua/zakhody/postiino-diiuchyi-naukovyi-seminar