Відкрита зустріч із інженером космічної агенції NASA

1 вересня в День знань відбудеться відкрита зустріч із спікером – інженером космічної агенції NASA – Омаром Хатамлех. 329 аудиторія головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, початок реєстрації о 14:40; початок заходу о 15:00.

Запрошуємо всіх бажаючих (попередня реєстрація – ОБОВ’ЯЗКОВА)! Увага, реєстрація на захід за цим посиланням: https://goo.gl/forms/Lm1vopL8fFks2AO92

Омар Хатамле працює у компанії NASA 20 років, займається розвитком інновацій у ній. На лекції зустрічі говоритиме про розвиток експоненціальних технологій та їх вплив на майбутнє економіки. У компанії NASA Омар Хатамле відповідає за виявлення нових перспективних областей наукових досліджень та технологій, які можна інтегрувати у центр. Він також стежить за роботою, спрямованою на те, щоб наукові програми ефективно сприяли національним аерокосмічним та науковим цілям. Омар Хатамле – виконавчий директор програми космічних досліджень, МКУ, керівник інноваційного офісу, інженер в космічному центрі Nasa Johnson. Має 20-річний досвід роботи у компанії.

Подія стала можливою за підтримки Науково-дослідної частини КНУ ім. Т.Шевченка, Ради молодих вчених та Студентського парламенту Університету.