Як стати членом Ради Молодих Вчених Університету?

 1. Хто може стати членом Ради Молодих Вчених (РМВ)?

  Членами РМВ можуть стати молоді вчені, спеціалісти, аспіранти, докторанти та викладачі Київського національного Університету імені Тараса Шевченка: у віці до 35 років – спеціалісти без ступеню та кандидати наук; у віці до 40 років – докторанти і доктори наук.

 2. Які переваги надає членство у РМВ?

  Ставши членами Ради Молодих Вчених Ви серед іншого зможете:

  • Постійно отримувати на власну електронну адресу інформацію про актуальні події в житті молодих вчених університету, України та світу, а саме про: конференції, гранти, стипендії, премії тощо.
  • Мати власний профіль (українською та англійською мовами) на офіційній веб-сторінці Ради Молодих Вчених Університету, де можна розмістити інформацію про свою наукову роботу, наукові інтереси, основні публікації тощо.
  • Брати безпосередню участь в діяльності РМВ університету, бути почутим на всіх офіційних рівнях, реалізувати свій адміністративний та організаторський потенціал.
  • Користуватись всіма привілеями, які надають Ради-партнери інших університетів.
 3. Як стати членом РМВ?

  Для цього Вам потрібно заповнити заяву (заяву можна завантажити тут) та надіслати її на електронну адресу rmn.knush@gmail.com або роздрукувати та передати Голові РМВ Вашого підрозділу (список голів підрозділів можна знайти на сторінці Склад Ради).

 4. Як створити профіль на сайті РМВ?

  Після обробки Вашої заяви, Ви отримаєте електронною поштою підтвердження та матимите змогу створити власний профіль на сайті РМВ. Для цього потрібно за цим зразком двома мовами надати інформацію про себе та надіслати її на електронну адресу rmn.knush@gmail.com. Впродовж кількох днів Ваш профіль буде створено, про що Вам надійде підтвердження електронною поштою.